Кабінети директора, комплекти для кабiнетiв

Показати:
Сортувати за:

Фiльтри

 • Ціна
  - грн.
 • Види
  0
  0
 • Статус наявності
  0
  0
  0
  0
  0
 • Виробники
  0
  0
  0
  0
Комплект стола Техно-Плюс 19
Уточнюйте ціну
Уточнюйте ціну
№ 10042018
Комплект столу Атрибут 19
Уточнюйте ціну
Уточнюйте ціну
№ 10041018
Комплект столу Атрибут 20
Уточнюйте ціну
Уточнюйте ціну
№ 10041019
Комплект столу Атрибут 21
Уточнюйте ціну
Уточнюйте ціну
№ 10041020

Меблі для кабінету керівника


Торгова компанія «ОФС МЕБЛІ» пропонує сьогодні широкий вибір для кабінетів керівників у Києві. Всі варіанти, з якими Ви можете ознайомитися вже зараз - це якісні меблеві гарнітури, які виконані за унікальними проектами, здатні підкреслити важливий статус власника і створити в приміщенні по-справжньому комфортну обстановку.

Кабінет керівника в Києві - це показник успішності і презентабельності компанії, це показник смаку управлінця і його переваг. Наші фахівці чудово розуміють це, тому пропонують широкий асортимент продукції.

У каталог, з яким Ви можете ознайомитися вже зараз, увійшли меблі з кабінету керівника виконані в строгому класичному стилі, так само можна знайти більш сучасні рішення з ергономічними меблями. Наші моделі виготовляються майстрами меблевих фабрик з України та Італії, які відомі по всьому світу своїм неперевершеним смаком та якістю.

У всіх серіях кабінетів для керівників Ви зможете знайти: готові комплекти кабінетів, директорські столи, тумби, пенали, шафи. Всі серії кабінетів для керівника представлені також у форматі pdf, де розгорнуто представлені всі складові елементи.
Розгорнуто представлені фотографії і запроектовані варіанти кабінетів у різних колірних виконаннях. У докладному описі Ви зможете знайти ціни і розміри на кожен комплект і модулі.

«ОФС МЕБЛІ» - це презентабельні київські кабінети для керівників, це справжнє якість, вищий комфорт і стильний дизайн.

Замовити меблевий гарнітур Ви зможете, вибравши його за каталогом або зателефонувавши нашому менеджеру. Ми раді кожному покупцеві!