Конференц меблі

Показати:
Сортувати за:

Фiльтри

 • Ціна
  - грн.
 • Види
  0
 • Статус наявності
  0
  0
  0
  0
  0
 • Виробники
  0
  0
  0
  0
  0
 • Матеріал каркасу
  0
  0
  0
Конференц стіл Озон
Уточнюйте ціну
Уточнюйте ціну
№ 10042510
Переговорна (комплект) Меган 53
Уточнюйте ціну
Уточнюйте ціну
№ 17603550
Cтіл Corner V2
Уточнюйте ціну
Уточнюйте ціну
№ 10200500

Меблі для конференц-залів

Конференц-зал є ідеальним приміщенням, пристосованим для переговорів, ділових зустрічей і корпоративних нарад усередині того чи іншого підприємства, причому його розміри можуть бути абсолютно різними: як цілком скромними, так і досить об'ємними. Враховуючи особливості приміщення дуже важливо підібрати меблі таким чином, щоб вони була зручними, функціональними і звичайно стильними.

Меблі для конференцій: особливості вибору

Дуже важливо, щоб конференційні системи були зручними, наприклад, стіл повинен розташовуватися так, щоб до нього можна було підійти з будь-якого боку, не «розштовхуючи» при цьому сидячих, а стільці бажано підібрати максимально комфортні, щоб учасники заходу почували себе зручно.

Згуртований колектив торгової компанії «ОФС МЕБЛІ» готовий враховувати всі Ваші побажання, пропонуючи конференційний стіл будь-якої конфігурації та виду, стільці, гарнітури та інші меблі, які будуть саме такими, якими Ви їх хочете бачити.

Офісні меблі характеризують рівень фірми відвідувачам і клієнтам. Саме тому при виборі меблів в кімнату для переговорів, конференційний зал потрібно приділити цьому питанню особливу увагу. Дуже часто переговорний стіл є невід'ємною частиною кабінету керівника, тому всі кабінетні системи мають у своєму асортименті переговорні столи.

Конференційні столи

При виборі конференц столу потрібно звернути увагу на такі пункти:

1.Матеріал

Конференційні столи повинні бути міцними, зручними, стильними і надійними. Матеріали для їх виготовлення дуже різноманітні. Для сучасного директора швидше за все припаде до смаку скляний стіл, він символізує новаторство і відкритість ведення справ. Якщо ж потрібно охарактеризувати престиж і стабільність організації, то до місця буде дерев'яний стіл. Звісно, ​​хоч би який матеріал не був обраний, стіл в першу чергу повинен бути зручним. Адже саме за ним доведеться досить довго сидіти і за ним будуть прийматися рішення під час переговорів.

2.Габаритні розміри

Розмір столу залежить від габаритів приміщення і від тієї кількості передбачуваних співрозмовників, яке планується збирати за цим столом - чим воно більше, тим більших розмірів повинен бути і стіл.
Також потрібно врахувати, що відстань між співрозмовниками повинно бути не менше півметра, а від стіни не менше метра. Ця норма виключить відчуття незручності і нестачі особистого простору у співрозмовників.
Стіл повинен гармонійно вписуватися в інтер'єр і виглядати головним діловим елементом обстановки кімнати для переговорів.

3.Форма

Найпоширеніша і відома форма конференційних столів - овальна. Кожен знає казку про короля Артура і лицарів круглого столу, де стіл характеризував кожного як рівноправного іншому. Так і в сучасному світі, такі форми столів говорять про готовність до дипломатичних переговорів, дозволяють домогтися вигідних і компромісних рішень.
Якщо ж в компанії виділяється ієрархія, то підійде стіл з яскраво вираженими кутами, наприклад, чотирикутний або квадратний. Прямокутні форми столу асоціюються зі стабільністю і сталістю.
Креативні форми і стиль столу для переговорів - говорять про те, що в цій компанії не бояться ризикувати, поважають ініціативу і новизну ідей, а сама фірма має великі амбіції і розглядає великі перспективи.

Купуючи конференц столи в інтернет-магазині ОФС МЕБЛІ ви отримуєте якісний предмет меблів, грамотну консультацію і підбір варіанту який вікавить саме вас, а наші ціни приємно Вас здивують.