Серії для персоналу, офiснi комплекти

Показати:
Сортувати за:

Фiльтри

 • Ціна
  - грн.
 • Види
  0
  0
  0
 • Статус наявності
  0
  0
  0
  0
  0
 • Виробники
  0
  0
  0

Офісні меблі для персоналу: компактність, зручність, економічність

Після покупки корпусних меблів Вам більше не доведеться думати про правильне використання робочого простору, рішення компанії «ОФС МЕБЛІ» будуть оптимальними для будь-якого приміщення, для конкретного приміщення, звичайно за бажанням клієнта.

У Вашому розпорядженні офісні меблі в місті Київ у вигляді столів з перегородками, які дозволять Вашим співробітникам максимально взаємодіяти між собою. Повірте, Ваше підприємство наповниться гармонією і доброзичливою атмосферою на радість не тільки самим працівникам і відвідувачам, але і керівництву.

«ОФС МЕБЛІ» - меблі для колл-центрів з усіма необхідними елементами, де зручно розмістяться працівник, професійна техніка (копіювальний апарат, факс, комп'ютер, принтер і т.д.) і навіть сам відвідувач.

Оперативні меблі, облаштування офісу

Оперативні офісні меблі, вони ж, меблі для персоналу - являють собою основну частину будь-якого офісу, якого б типу він не був, велика державна організація, приватна невелика фірма, колл-центр.
Вибирати елементи меблів для персоналу виходячи з міркувань економії не правильно, адже будь-який прорахунок в організації робочих місць може стати наслідком для незручної роботи співробітників і відповідно зниженням ефективності праці. Одним з важливих критеріїв оперативних офісних меблів повинен бути комфорт співробітників для щоденної роботи.

Вибір офісних меблів для персоналу дуже великий. Найпоширенішими є комплектації невеликих офісів за допомогою сучасних оперативних меблів, які максимально економлять вільний простір. Можна створити робочі «міні-кабінети» обладнані всім необхідним, індивідуальними тумбами під столами, підставками під системні блоки, надставками, полицями. Такі індивідуальні робочі зони створять особливу обстановку в офісі.

Найвище становище в ранзі офісних меблів бездоганно займають офісні столи. Їх форми можуть бути як стандартними прямокутними, так і з округленням краями. Все частіше встановлюються кутові столи, вони більш ергономічні.
Всі столи обов'язково повинні бути якісно окромковані.

Також не варто забувати про шафи і стелажі для документів.

Незалежно від розмірів і статусу будь-якого офісу, компанія ОфисКомфорт правильно підбере і встановить меблі для максимально комфортної робочої обстановки.

Меблі для персоналу (Оперативні меблі) економ сегменту.

Компанія ОфисКомфорт може облаштувати будь-який бюджетний офіс якісної, функціональної і в теж час недорогий меблями. Такими меблями можуть бути столи і приставні елементи, шафи і пенали, тумби, стільці і т.д.

Меблі для персоналу економ-класу ідеально підійдуть для тих компаній, у яких на чільному місці стоїть критерій практичності і функціональності за невисокою ціною. Такі меблі ідеально підходять для щоденної роботи і в свою чергу вражають ергономічністю і зручністю. Воні, як правило, не відрізняються особливим дизайном, з простої причини - непотрібності, що значно знижує вартість.

Купити недорогі меблі для офісу економ класу можна тут.

Матеріал, з якого виготовляються меблі для персоналу економ сегменту - ламінована ДСП. Цей матеріал має невисоку вартість, але вироби, які з нього виготовляє компанія ОфисКомфорт якісні і ніколи не викликають нарікань.

Наша компанія має власне виробництво офісних меблів, але також може запропонувати каталог різноманітних меблевих виробів від провідних виробників.

Меблі для персоналу (Оперативні меблі) бізнес класу

Ці меблі відрізняються практичністю, функціональністю, мобільністю і поліпшеним дизайном в порівнянні з «економ класом».

Матеріали у цього класу меблів поліпшеної якості, більш стильні елементи підкреслюють її добротність.

Такі меблі доставляють працівникам максимум комфорту і стимулюють до роботи. У комплект до багатофункціональним столам «бізнес-класу» підійдуть м'які офісні крісла, які допоможуть зняти втому від напруженого робочого дня. Особливою популярністю користуються столи на металевих опорах.

Компанією ОфисКомфорт представлений великий асортимент офісних меблів бізнес-класу як за індивідуальними проектами під замовлення, так і по складській програмі, - столи, шафи, пенали, тумби тощо.

Здійснюється доставка і збірка.